Organizasyon ve evlilik teklifi sektörlerinde edindiğimiz 12 yıllık bilgi ve tecrübemizle, Açelya Organizasyon markasını yarattık ve alanında her biri uzman olan profesyonel bir ekiple, sadece başarı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibi ile yola çıktık.

Yaptığımız işin adından da anlaşılacağı üzere; İster kurumsal olsun ister bireysel, müşterilerimizin tüm isteklerini kusursuz organize ederken, beklentinin çok daha üzerinde bir sonucu da garanti etmekteyiz. Özel günlerinizi anlamlı kılmak, sizlerle heyecanınızı paylaşmak, güvenilir yardımcınız olmak, rüyalarınızı sizlere yaşatmak vazgeçilmez ilkemizdir. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sizinle çalışmayı umut ederiz…

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ
Hayallerinizde arzuladığınız, hayatınızda belki de bir defa gerçekleşecek sürpriz anları gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız; Yaratıcı ve ekonomik çözümleriyle Açelya Organizasyon olarak profesyonel, işini seven, güleryüzlü, ekibimizle sürprizlerinizde yardımcınınız.

FARKIMIZ;
Farklıyız, çünkü biz işimizi seviyoruz… Organizasyonlarızda sizinle aynı heyecanı paylaşıyoruz. Biz bu işi tecrübemizle ve prensiplerimizle bütünleştiriyoruz. Organizasyonlarınız bu özel günün tek olduğunu ve kusursuz olması gerektiği bilinci ile organize oluyoruz. Hata yapmıyoruz, olabilecek tüm aksiliklere tüm önlemlerimizi alıyoruz. Yaratıcıyız, yenilikçiyiz, pratiğiz, çözümcüyüz, dakik ve hızlıyız…

NEDEN BİZ;
Açelya Organizasyon olarak bu özel gününüzün hassasiyeti ile güvenilir, pratik, çözümcü hizmet anlayışı ile organizasyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Hayalinizi gerçekleştirirken, bunu bir iş olarak değil, en sizin kadar heyecan duyan, o an ki mutlululuğunuzu paylaşan, her an tüm detaylarla ilgilenen destekçiniziz. Bunu gerçekleştirirken yaratıcı, dürüst ve planlı %100 müşteri memnunuyeti prensibi ile hizmet vermekteyiz. Hayallerinizi gerçekleştirmek dileğiyle. . .